RF ліфтинг особи — дієва методика підтяжки

Содержание

Жінки використовують безліч засобів для поліпшення своєї зовнішності, як, в принципі, чоловіки. Багато спроб досягти ідеально стрункої або гладкої особи виходять за рамки традиційних методів, найчастіше вдаючись до косметичних процедур, після яких результати виявляються практично миттєво. Сьогодні ми поговоримо про популярну процедуру з використанням радіочастотного випромінювання, яка називається RF-ліфтінгом.

Особливості

Радіочастотний ліфтинг https: //si.lviv.ua/ — це косметична процедура, спрямована на відновлення еластичності та пружності шкіри шляхом впливу на неї радіочастотних хвиль. Техніка цієї процедури досить проста та ефективна: радіочастоти в діапазоні від 300 кГц до 30 мГц нагрівають глибокі тканини до 50°C, що стимулює застигання колагену та вироблення еластину, в результаті чого досягається сильний ліфтинг-ефект. Крім того, радіохвилі запускають процес розщеплення жирових клітин на жирні кислоти та гліцерин, які у такому вигляді швидше переробляються печінкою та виводяться з організму.

Таким чином, RF-ліфтинг обличчя допомагає позбутися в»ялості шкіри, дрібних зморшок або зробити глибокі зморшки менш помітними, надає помітний ліфтинг-ефект, відновлює овал обличчя, ефективно бореться із запаленнями, рубцями після сильних запалень. Після процедури шкіра виглядає більш пружною, підтягнутою та молодою. Жирові відкладення стануть значно меншими.

Метод RF-ліфтингу простий та комфортний для пацієнта. Після консультації з фахівцем для визначення косметичних проблем, типу шкіри та обговорення можливих протипоказань косметолог очищає оброблювану область та наносить гель, який покращує проходження високочастотних імпульсів. Потім протягом певного часу до шкіри прикладається пристрій-маніпулятор.

Переваги RF-ліфтінгу

Радіочастотний ліфтинг у багатьох ситуаціях може стати альтернативою хірургічним методам ліфтингу, оскільки має безліч переваг.

  • Він не вимагає передопераційної підготовки та анестезії, має менше протипоказань, виключає тривалий реабілітаційний період та багато потенційних ускладнень.
  • Корекція серйозних косметичних проблем (рубці, асиметрія, сильне опущення тканин, уроджені або набуті дефекти), звичайно, може бути досягнута лише хірургічним шляхом, але в більшості випадків високочастотного впливу струму цілком достатньо.
  • Важливий аргумент на користь ліфтингу — він значно дешевший за пластичну хірургію.
  • Ефект від його застосування є досить стійким і триває до 2 років. У цьому випадку суб»єктивний «рівень омолодження» становить 10-15 років — приблизно стільки ж, щоб виглядати молодше на обличчі або іншій обробленій ділянці тіла після кількох процедур.
  • Область застосування не обмежена — за одну процедуру можна покрити не тільки особу, а й кінцівки, шию тощо.
  • Процедура дозволена з 20 років, верхньої вікової межі немає (якщо немає протипоказань, про які йтиметься нижче).

Оскільки репаративний потенціал організму у людей похилого віку значно знижений (зменшення кількості стовбурових клітин та їх здатності виробляти нові молекули колагену, недостатня оборотність білкових «спіралей»), ефективність процедури у них дещо знижується. Однак косметологія Львів використовують радіочастотні стимулятори виправдано, особливо з огляду на їхній щадний характер.

Related posts