Незвичайні наповнювачі матраців для сну

Якими ми звикли бачити матраци? У нашому розумінні відразу встає старий радянський матрац із паралону чи вати, а також сучасні ортопедичні матраци із каталогу https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ інтернет магазину «Матрасін». Але крім цих моделей є ще нестандартні моделі, які мають нестандартні наповнювачі, які за цими нестандартними наповнювачами і відрізняються. Сказати однозначно, що подібні ортопедичні матраци в Києві є найкращими не можна. Так само як і не можна сказати, що вони є гіршими за будь-якими ознаками.матраци

Отже, найнестандартнішим наповнювачем для матраців є вода. Вода у вигляді наповнювача це справді дуже креативно, але наскільки ефективно? Насправді говорити, що подібні матраци виконують якусь медичну функціональність досить безглуздо. Та й говорити про довгостроковість цього матраца неможливо.

Адже достатньо якогось гвоздика або будь-якої гілочки і він лусне. Щоправда, у цьому випадку виробники приділяють величезну увагу саме надійності матеріалу виготовлення даних матраців.

Матраци, наповнені піском. Цей наповнювач найімовірніше асоціюється з матами у спортивному залі. Насправді спати на такому матраці не тільки не дуже зручно, але й неправильно для організму. Навіщо взагалі ці матраци використовують? Іноді такі матраци можна побачити на пляжах. Вони притягують сонячне проміння і на них люблять поваляться туристи.

Не менш цікавим наповнювачем є трава. Використання трав і добре і погано одночасно. З одного боку, дуже часто ці матраци кладуть спеціальні трави, які мають заспокійливий ефект. Цей запах допомагає заснути. З іншого боку, для спини наповнювач як трави небажаний. Справа в тому, що трава взагалі не підтримує спину в правильному положенні. Тому розглядати матрац із трав’яним наповнювачем у вигляді заміни ортопедичного наповнювача неприпустимо. До того ж такий наповнювач постійно колотиметься і нічого хорошого крім дискомфорту ви не відчуєте.

Наступний наповнювач це пух. Чи не перо, а саме пух. Цей наповнювач сьогодні також можна зустріти в моделях матраців. Гарний він чи ні? Однозначно, що він матиме аналогічні проблеми як і пір’яний матрац. Які саме? По-перше, прогинання. По-друге, він не зберігатиме форму. По-третє, дуже часто саме в пуху заводяться різні небезпечні мікроорганізми.

Що ж, вибір наповнювача залежить від вас. Що ви виберете — вирішуйте самі.

Related posts