Як правильно довести дівчину до сквірту

Содержание

Струменевий оргазм (сквіртінг, від англійського squirting — «розбризкувати, бити струменем») — це жіночий оргазм, який супроводжується викидом рідини з уретри. Причому волога не просто виділяється, а б’є справжнім струменем — зовсім як при сім’явипорскуванні у чоловіків.


Техніка сквірта

Очевидно, що жінка має бути добре збуджена. Логічно, адже клітор під час збудження збільшується, його чутливість змінюється, і без цього потрібних відчуттів не буде.

Тиснути потрібно на передню стінку піхви на відстані 3-5 см від входу. Саме давити, а не терти. Що теж дуже логічно, адже там є тіло клітора, а його стимуляція приємна. І оскільки ніякої точки G не існує, терти для досягнення сквірту марно.

І ще трохи анатомії. Нас обманюють, розповідаючи, що рідина, що виділяється – це секрет статевих залоз. Де ви бачили, щоб статеві залози виділяли СТІЛЬКИ секрету?

Тому зрозуміти технологію сквірта дуже просто. Під час збудження кров приливає геніталіям, а після сексу чи у перервах напевно багатьом із вас важко пописати за рахунок збудження. Щоб розпочався процес сечовипускання, потрібно сильно розслабитись. Під час тиску на передню стінку піхви для досягнення сквірту відбувається подразнення уретрального каналу та стимуляція клітора з іншого боку.

Таким чином, ви отримуєте змішані приємні відчуття з бажанням пописати та розслаблення м’язів тазового дна, за рахунок чого відбувається викид рідини.

ЧИ ВСЕ ДІВЧИНИ ЗДІБНІ ВИПРОБУВАТИ СТРУЙНИЙ ОРГАЗМ?

Ні не все. Насправді відсоток досить маленький. Щоб випробувати струменевий оргазм, потрібно, щоб зійшлися докупи три фактори:

  • Дівчині подобалася внутрішня стимуляція (а багатьом дівчатам вона особливо не потрібна, вони не відчувають від неї якихось яскравих еротичних відчуттів, їм важливіше стимулювати клітор зовні);
  • У дівчини яскраво виражена точка G, і їй подобається стимуляція оній (знову ж таки, так буває не у всіх, і це в основному питання фізіології — наскільки близько або далеко від стінки піхви розташовуються ніжки клітора);
  • І при цьому залози Сіна теж розташовуються близько до цієї точки. Це також суто питання фізіологічної будови. Як ти розумієш, перевірити, чи досить близько вони розташовуються, досить складно, ти ж не гратимеш у хірурга прямо на любовно ложі (не будеш же, так?).

Як розуміти, чи може твоя жінка відчути такий оргазм?

Шанси підвищуються, якщо їй подобається внутрішня стимуляція  https://squitter.ua/shcho-take-skvirt-i-yak-dovesty-divchynu-do-skvirtu/   (подивися або запитай безпосередньо, які секс-іграшки вона використовує: для внутрішньої або зовнішньої стимуляції; якщо її улюблена іграшка – знаменитий «кролик», то це явно добрий знак), і якщо для неї характерно виділяти багато природного мастила під час збудження. Є дівчата, які не виділяють багато мастила, навіть якщо дуже збуджені. Це також особливість фізіології. Логічно, що вони, як правило, відчувають вражаючі струменеві оргазми.

Related posts