Як стати персональним фітнес тренером

Содержание

Ви мрієте про кар’єру у сфері фітнесу та хочете стати персональним тренером? Це чудовий вибір! Робота в цій галузі дозволяє допомагати людям стати здоровими, активними та щасливими. Якщо ви готові взятися за це випробування, ось кілька кроків, які допоможуть стати персональним фітнес тренером.

Успішна кар’єра тренера починається з здобуття відповідної освіти в Apollo Next та сертифікації. Дослідіть різні програми навчання та виберіть найбільш підходящу для вас.

Чи готові ви постійно вдосконалюватись і отримувати лише добру освіту, при цьому отримуючи профільну?

Кваліфікаційний рівень інструкторів на сьогоднішній день – ліцензовані курси. Як у FPA.
Вища або середньо-спеціальна (профільні курси) освіта часто є необхідною умовою призначення інструктора в елітний клуб. На сьогоднішній день фітнес-інструкторів у них практично не готують. Фітнес-інструктор та тренер – гімнаст, інструктор з лиж або інший фітнес фахівець може бути різних професій. Для роботи у фітнес-клубі необхідні спеціальні знання та вміння. Тож насправді ця освіта не має цінності, яку надають багато роботодавців.

Не всі фітнес-клуби надають перевагу лише колишнім спортсменам, вони вказують у вимогах до претендентів «спортивне звання не нижче за КМС». Логіка, з першого погляду зрозуміла: досягнувши чогось сам – навчай цьому інших. Навіть найпідготовленішим спортсменам складно зрозуміти мотивацію звичайних клієнтів клубів. Не всі можуть пояснити клієнту суть тренувального процесу і відповісти на безліч питань.

Для мене тренер та спортсмен-різна професія, різні цілі! Незважаючи на це вони все ж таки різні. На даний момент існує тенденція дедалі більшого віддалення фітнес-індустрії та спорту один від одного. Це цілком виправдано.

Ще вчора «інструктором» — можна було сміливо називати досвідченого качка, який за пару років наростив м’язову масу собі та трьом товаришам. Люди сьогодні йдуть у клуби не лише заради розмірів трицепсів, скоріше навіть зовсім ні за чим. Для здоров’я. Краса форм далеко не завжди представляється в гіпертрофовано накачених м’язах. Спілкування та увага потрібні для спілкування. Щоб стати затребуваним фахівцем, інструктор повинен надати все це.

Серед клієнтів багато дівчат з «бразильською попою», плоским животом та гнучким станом. Офісних працівників, які мають проблеми зі здоров’ям та гіподинамію. Вперед потяглися майбутні мами. Сьогодні вдень у клубах можна зустріти підлітків та пенсіонерів. Великі клуби мають дитячі карти.

До кожного клієнта потрібний індивідуальний підхід! І написана раз для великої кількості людей (або навіть групи клієнтів) тренувальна програма стає атавізмом. Крім того, клуб (та інструктор зокрема) відповідає за безпеку самих тренувань. Але бажано – за їхній результат. Отже, хороша освіта – це важливий аспект успішної кар’єри фітнес-інструктора.

Також окремо хотілося б згадати колишніх спортсменів, які закінчили кар’єру на даному шляху і тепер хочуть знайти роботу у близькій для них сфері. Їх чимало: колишніх лижників, плавців та гімнастів… Немаловажним плюсом є наявність спортивної освіти. Бо такі фахівці знають анатомію людини та фізіологію теж. Ключовий момент – вміти перемикатися з нюансів тренувального процесу спортсменів працювати зі своїми клієнтами фітнес-клубу.

Як правило, вони мають набагато меншу мотивацію для досягнення цілей та різноманітні відхилення у здоров’ї. Адаптація досвіду зі спорту до фітнесу може бути не лише недостатньо продуктивною, а й небезпечною для здоров’я клієнтів. При цьому також потрібні інструкторські курси.

Чинники, які впливають успішність людини у теперішньому і майбутньому це ставлення до здобуття освіти. Тільки готовність завойовувати нові висоти, занурюватися у вивчення професійної майстерності та вкладатись матеріально у всі починання можуть зробити з новачка професіонала. Вже за роки. Коли хтось чекає, що у фітнесі та досвіду достатньо, якщо знадобиться ютюбові фітознімки допоможуть упоратися з будь-якою ситуацією, а гроші завжди можна знайти сидячи на чергуванні після тренування – глибоко помиляється.

Підведемо підсумки

Стати персональним фітнес тренером може бути інтригуючою та захоплюючою подорожжю. Це можливість допомогти людям змінити своє життя на краще і дотримуватися шляхів здоров’я та благополуччя. Якщо ви готові вкласти час, енергію та відданість, то ніщо не зможе завадити вам досягти своїх цілей та стати чудовим тренером. Успіхів!

Related posts