Підгузки чи підгузки-трусики: що обрати для малюка

Содержание

Наразі ринок товарів для малюків просто рясніє від величезної кількості різноманітних товарів. Зокрема і підгузків. Наразі дуже багато популярних компаній пропонують дійсно великі асортименти продукції: підгузки Goon, Huggies, Pampers – це лише кілька найбільш популярних прикладів.

Однак також варто відзначити наявність на ринку спеціальних підгузків-трусиків. Вони відрізняються вищою вартістю, тому багато молодих батьків цікавляться, чи варто витрачати на них додаткові гроші? Ця стаття дозволить вам розібратися, в чому полягають основні переваги обидвох варіантів та коли потрібно обирати підгузки, а коли підгузки-трусики.

Особливості та переваги підгузків

Звичайні підгузки – це одноразовий продукт, який застібається на малюці за допомогою спеціальних липучок, що дозволяє забезпечити максимально надійну посадку. Принцип роботи таких продуктів для маленьких дітей максимально простий. Підгузок складається з двох основних шарів, простір між якими заповнюється спеціальною речовиною з абсорбуючими здібностями. Таким чином вони поглинають кал та сечу, які продукуються організмом малюка.

До основних переваг підгузків наразі варто віднести:

 • забезпечення комфорту для малюка;
 • можливість зберегти пелюшки та одяг дитини в чистоті;
 • батькам стає набагато легше доглядати за власною дитиною;
 • підгузки здатні поглинати велику кількість калу та сечі, що дозволяє комфортно вирушати в перші прогулянки та подорожі.

Незважаючи на це, у підгузків є кілька недоліків. Перш за все варто зрозуміти, що зняти їх надзвичайно просто. Тому з розвитком когнітивних здібностей малюки розуміють як це робити. Також деякі моделі підузків можуть відрізнятися занадто щільною фіксацією, що своєю чергою призводить до натирання ніжної шкіри дитини та почуття дискомфорту.

Особливості та переваги підгузків-трусиків

Сучасні підгузки-трусики – це фактично вдосконалення класичних моделей, які багато років займали основну нішу на ринку. Перш за все потрібно виділити такі основні переваги, якими відрізняються така продукція:

 • трусики дуже легко надягнути через ніжки малюка, що значно спрощує їх заміну;
 • якщо вас цікавить, як знімати трусики-підгузки, зробити це дуже просто, достатньо розірвати їх за лінією бокового шву;
 • трусики не відрізняються занадто щільною фіксацією, вони не здавлюють тіло та не впливають на рухливість малюка;
 • такі моделі забезпечують надійний захист від протікання;
 • трусики займають небагато місця та майже непомітні під одягом;
 • підгузки трусики не сповзають під час активного руху.

Що краще підгузки чи трусики

Отже, трусики значно зручніші в користуванні як для батьків, так і для малюків. Однак їх вартість вища, тому логічно виникає питання: чи варто ними користуватися та чи кращі вони за звичайні підгузки?

Перш за все варто відзначити, що ці продукти не є конкурентами між собою. Просто вони фактично призначені для малюків різного віку. Перші пів року можна цілком обійтися звичайними підгузками, оскільки новонароджена дитина все ще малорухлива. До того ж вона не сильно проявляє цікавість до всіх об’єктів, що її оточують.

Але вже через пів року ситуація може помітно змінитися. Якщо малюк почав активно крутитися та повзати, а найголовніше, приділяти увагу застібці, варто подумати про заміну підгузків на комбіновану модель з трусиками.

Однак повністю відмовлятися від звичайних підгузків різко не потрібно. Знову ж таки, якщо ви знаходитеся вдома, а дитина під вашим постійним наглядом, все ще можна використовувати класичні варіанти. Але ось під час подорожі або прогулянки підгузки-трусики будуть максимально комфортними як для малюка, так і для його батьків.

Продовжувати використовувати підгузки-трусики можна до 2-3 років, в такому віці діти самостійно навчаться знімати та одягати їх при необхідності.

Найкращі трусики-підгузки

Обрати оптимальні підгузки-трусики для власного малюка не так просто, як може здатися із початку. Потрібно звернути увагу відразу на низку важливих факторів, до яких варто віднести:

 • стать дитини (відрізняється кількістю абсорбуючого матеріалу в певних місцях);
 • розмір (від new born до extra large);
 • час вбирання (чим більше показник, тим довше дитина може бути у підгузку);
 • призначення (нічні, дихаючі, для активного проведення часу або для привчання до горщику).

В будь-якому разі варто звертати увагу на продукцію тих брендів, які вже багато років присутні на ринку та отримали хороші відгуки. До найбільш якісних брендів варто віднести:

 • Goo.N;
 • Pampers;
 • Moony;
 • Huggies та інші.

Дуже важливо підібрати трусики-підгузки, які будуть максимально зручними для вашої дитини. Саме тому треба відповідально поставитися до цієї задачі.

Related posts