Jacob Cohen: руйнуючи стереотипи

Содержание

Як перетворити джинси з робочого та повсякденного одягу на стильний предмет гардероба? На це запитання знайшли відповідь дизайнери ательє Jacob Cohen, зробивши такий одяг елітним і розкішним.

Що пропонує Jacob Cohen?

Зараз бренд випускає джинси для чоловіків і жінок, хоча на початку шляху акцент був тільки на чоловічих моделях. Весь асортимент відшивають на американському обладнанні, а як сировину використовують тільки японський денім, виготовлений за спеціальною технологією. Вироби відрізняються високою якістю та міцністю.

У виробництві не використовуються хімікати. Оздоблення – ось на що виробник звертає особливу увагу. Для вставок використовують шкіру найвищої якості. Фурнітуру ретельно тестують, а як матеріал для її виготовлення застосовують навіть вуглецеве волокно. Люксовому одягу – люксові прикраси. Ваші джинси можуть прикрасити:

  • паладій;
  • ювелірне срібло.

Якщо ви хочете поповнити свій гардероб продукцією Jacob Cohen, асортимент магазину Domino https://domino.ua/jacob_cohen вас приємно здивує. Чоловічі та жіночі джинси, шорти, жакети з деніму всіх кольорів і розмірів потішать своїх нових власників.

Історія бренду

У 1985 році Тато Барделле, засновник бренду, поставив собі за мету зробити джинси стильними й унікальними. Стратегія виходу на ринок полягала у створенні лімітованих лінійок продукції на початковому етапі. Таким чином компанія хотіла дати зрозуміти, що джинси можуть бути модним і вишуканим предметом гардероба. Ця тактика принесла бренду успіх, і зараз його вироби є предметом розкоші.

 

Наступний поштовх розвитку компанії приніс Нікола Барделла – талановитий бізнесмен з аналітичним мисленням. Вивчивши всі тонкощі виробництва деніму, а також потреби аудиторії, Нікола сформулював головний напрямок у виробництві джинсів – ексклюзивність і зручність. Із видатними особистими якостями, новий менеджер реалізував нові ідеї в найкоротші терміни.

Плани на майбутнє

Сьогодні бренд Jacob Cohen став синонімом зручного одягу преміум-класу. Проте компанія не зупиняється на досягнутому. Куртки, сорочки, шорти, блузки, пальто – все це вже зараз красується на вітринах магазинів під маркою Jacob Cohen. Фірмові бутіки сьогодні існують не тільки на батьківщині бренду, а й у багатьох інших країнах Європи. Українські споживачі мають змогу придбати оригінальну продукцію в інтернет-магазині Domino.

Related posts