Як створити свій стиль в одязі

Кожен сам собою є іміджмейкером. Люди підсвідомо чи свідомо створюють певні образи себе, основу яких лежать елементи візуальної форми (одяг, макіяж, зачіска, манікюр, аксесуари), поведінки (мова, жести, міміка, хода) і довкілля (середовище, побут, будинок). Зовнішній вигляд може багато розповісти про людину, хоч би як він думав про себе. Основне завдання стиліста-іміджмейкера – допомогти всім жінкам, які бажають стати експертами у галузі стайлінгу. Ви повинні усвідомлювати, що кожного разу наново згадуєте та оновлюєте власне «я» за допомогою свого образу. Одяг від магазину «Богатир» допоможе створити свій стиль.

  • Майже кожна жінка мучить питання, як сформувати свій стиль одягу. Але це завдання потрібно вирішити, яким би складним воно не було, адже на ньому будується вся привабливість представниць прекрасної статі. Стиль ніколи не буває другорядним питанням. У світі просто немає такої людини, яка б не дбала про свою зовнішність.
  • З іншого боку, чи ви коли-небудь замислювалися, для кого ви хочете бути красивою? Для себе чи інших? Людина, яка зуміла знайти свій образ, перш за все працює для себе. Він розглянув багато різних варіантів, відкинувши усі непотрібні версії. Результат цієї роботи – окреме, неповторне зображення. З цього моменту людина почала розуміти, як виробити власний стиль в одязі.
  • Якщо подивитися на це під іншим кутом, то виявиться, що всі ми намагаємося не лише для тих, кого любимо. Наприклад, для найвідоміших жінок світу дуже важливий їхній імідж. Краса, чуттєвість, впевненість – все це підкреслюється ретельно підібраними та ретельно підібраними фасонами. Образ можна роками підбирати, формувати, відточувати до дрібниць. Пізніше цей набутий стиль стає надбанням шанувальника тієї чи іншої відомої актриси.
  • Вам потрібно вигадати щось особливе, особисте, що відрізняє вас від інших, при цьому підкреслюючи вашу індивідуальність. Оскільки ви просто заплуталися в тому, як створити свій власний стиль одягу, вам доводиться враховувати те, як ви поводитеся, живете своїм життям і мислите. Це те, що робить нас різними та несхожими.
  • Створення власного стилю в одязі не передбачає сліпого копіювання моди, адже мода та стиль не синоніми. Можна купити останню колекцію, яка не виглядає стильно. Має бути певний настрій, певна ідеологія. Цього нелегко досягти. Про те, як знайти свій стиль в одязі, ви не прочитаєте в жодному модному журналі, тому одна порада допоможе відразу всім.
  • Модні стилісти рекомендують насамперед віддавати перевагу певній палітрі. Кому подобається певний колір, кому ні, не варто використовувати те, що вам просто не підходить тільки тому, що це зараз модно. Дизайнери можуть запропонувати для нового сезону все, що завгодно, але звичайні люди повинні носити те, що їм підходить. Так вони знаходять свій стиль.

Related posts