Класичні туфлі

Серед різних стильних образів найбільш універсальним вважається класичний. У гардеробі кожної жінки і кожного чоловіка відшукається хоча б один комплект такого одягу. Але що можна вважати головною деталлю у створенні класичного образу? Звичайно, вдало підібране взуття.

 

Дехто вважає класичний стиль у взутті достатньо прісним та однобоким, але сучасні дизайнери легко відмітають такі твердження. Для любителів класичного стилю сьогодні існує велика кількість різновидів взуття, яке відповідає цьому строгому стилю. В интернет магазине деревья бонсай в Киеве можно выбрать и купить.

 

Особливості та переваги

 

До переваг класичних туфель в першу чергу потрібно віднести їх універсальність. Таке взуття, крім класичного, чудово поєднується з іншими стилями одягу. Такі туфлі підкреслять вишуканість вечірнього вбрання жінки або ж доповнять повсякденний образ. А для чоловіків класичні туфлі відмінно виглядатимуть і з діловим костюмом, фраком чи смокінгом, і зі звичайними повсякденними брюками, або навіть із джинсами.

Не останню роль відіграють і такі переваги класичного взуття:

  • його зручність. Таке взуття завжди легко і приємно носити, воно легке, комфортне і красиве;
  • різноманітність моделей класичних туфель:
  • великий вибір матеріалів, з яких виготовляють такий предмет гардеробу;
  • при цьому розмаїтті фактично завжди актуальними залишаються старі моделі.

На відміну від моди на одяг, коли одні речі повністю виходять із моди, а замість них з’являються інші, класичне взуття любить стабільність. Ряди нових моделей поповнюються новими ідеями, не втрачаючи шику минулих років.

 

 

Модні тенденції

 

В тренді сьогодні взуття бежевих відтінків, як для жінок, так і для чоловіків. Спортивно-класична модель також вважається дуже стильним доповненням образу, її головною перевагою є зручність при ходьбі та витриманість в класичних деталях. Такі туфлі будуть практичними як у жіночому, так і в чоловічому гардеробі. Їх історія тягнеться у глибину століть. Така модель туфель є прототипом мокасин на шкіряній підошві.

Особливістю сучасного підходу до класичних туфель стало використання застібок для декорування різних моделей. Але крім естетичної функції застібки виконують і практичну. Взуття із таким аксесуаром прекрасно тримається на нозі та виглядає стильно і елегантно. Для чоловічих моделей застібка використовується замість шнурків, що значно спрощує користування таким взуттям.

 

Чоловічі класичні туфлі

 

Чоловіча мода багата на різні моделі класичних туфель. Серед них найбільш популярними вважаються:

  • оксфорди –це туфлі із закритою шнурівкою. Раніше їх шили переважно із гладкої шкіри. Сучасна мода внесла свої корективи і тепер їх можна зустріти у замшевому виконанні і навіть лакованими. Такі туфлі прекрасно гармонують з костюмами класичного крою, фраками і смокінгами;
  • дербі – це туфлі з відкритою шнурівкою, бічні лінії таких туфель нашиті вгору. Ці туфлі виконуються у декількох кольорах. Вони вважаються напівкласичними і підходять для повсякденного образу, а також до класичного одягу;
  • лофери – це туфлі з цупкою підошвою та невеликим каблуком, пошиті за допомогою зовнішнього шва. Раніше прикрашалися китичкою;
  • монки – це універсальні чоловічі туфлі. Їх шиють з різних видів шкіри і замшу. Зручні тим, що замість шнурків такі туфлі прикрашають пряжками Їх можна носити з любим видом одягу;
  • броги та напівброги – це туфлі, в яких є перфорація. Раніше такі моделі класичними не вважалися, однак сучасна мода дозволяє комбінувати таке взуття з класичним одягом.

 

З чим носити?

 

Класичні туфлі – взуття, яке використовується для створення класичного образу. Однак, в якійсь мірі всі види таких туфель можна назвати універсальними, адже носити їх можна у поєднанні з іншими образами, крім спортивних.

Класичні туфлі завжди вважались найбільш елегантною і вишуканою прикрасою любого стилю одягу. Щоб створити образ і доповнити його класичними туфлями варто просто вибрати вподобану модель і можна сміливо одягати, адже строгих правил у виборі таких туфель просто не існує.

Важливо: до класичних туфель, в яких є шнурівки дуже важливо підібрати красивий і стильний спосіб шнурування. Від цього залежить як будуть виглядати ваші туфлі. Тому не варто зациклюватися на одному способі. Одні і ті ж туфлі з різною шнурівкою будуть виглядати по-різному.

Related posts

Leave a Comment