Який бандаж допоможе при проблемах з колінами, гомілкостопом
Содержание
Будь-яка травма нижньої кінцівки здатна обмежити фізичну активність. Людині стає складно пересуватись, вона потребує використання спеціальних медичних застосувань. Такі порушення можуть виникнути не тільки під час занять спортом, виконання важкої роботи. Нерідко люди звертаються до лікарів за допомогою, підвернувши ногу, йдучи на зупинку, або отримавши травму, спускаючись сходами, виходячи з транспорту.
За словами лікарів, найбільш розповсюдженими є проблеми з гомілкостопом, колінами, фалангами пальців. Складність буває різною, що впливає на особливості лікування. Але неодмінно фахівці рекомендують пацієнтам придбати бандаж на ногу. Пристосування здатне зафіксувати ногу у потрібному положенні. Завдяки йому зменшується біль під час руху і прискорюється одужання.
Які види пов’язок використовуються для фіксації ноги
Рекомендувати бандаж на коліно при розриві зв’язок, який допоможе, а не нанесе шкоду, може тільки лікар після огляду травмованої особи. Правильно вибраний виріб посприяє розвантаженню суглобу, стабілізації його положення. Він може бути виконаним у вигляді еластичної м’якої пов’язки, які застосовують під час легких ушкоджень, або складної системи з міцним каркасом.
У каталозі магазину OSD можна обрати для замовлення такі види фіксаторів:
- М’які пов’язки. Мають невисокий ступінь жорсткості. Використовуються з профілактичною метою і при незначних забиттях. При їх виготовленні застосовуються еластичні натуральні матеріали. Додатково до основної задачі, моделі прогрівають місця, на яких закріплені.
- Ортопедичні вироби. Їх мета – рівномірний розподіл навантаження. Такі фіксатори колінного суглоба також використовуються з метою профілактики.
- Тутори. Пристосування середньої жорсткості. При цьому вони досить надійно фіксують суглоби. Їх лікарі призначають замість лангетів у разі переломів пацієнтам, у яких може бути алергічна реакція на гіпс.
- Шарнірні фіксатори. Використовуються у випадках, коли не обійтись без повного знерухомлення суглобу. Виготовляються різних типів. Можуть бути призначені після зняття гіпсу, при вроджених проблемах з кінцівками, з профілактичною метою спортсменам, у реабілітаційний період після перенесеної травми.
Що лікарі рекомендують використовувати при переломі, розриві зв’язок
Без певних знань правильно вибрати бандаж на ногу після перелому неможливо. Пристосування відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, складністю виконання, але й місцем кріплення:
- Якщо потрібно утримувати гомілковостопний суглоб у анатомічно правильному положенні, зняти з пошкоджених тканин навантаження, знизити набряклість, біль, не обійтись без відповідного фіксатора. Бандаж для гомілкостопу потрібен і при інтенсивних навантаженнях для захисту від травмувань.
- Замінити пов’язку з гіпсу при складній травмі, переломі здатний ортез для гомілки. Залежно від пошкодження, лікар може призначити виріб для профілактики або лікування розтягнень.
- Коли суглоб повинен бути добре зафіксований та є важливим компресійний вплив на м’язи, м’які тканини, кровотік, на допомогу прийде еластичний бандаж на коліно. Вироби часто використовуються спортсменами, які займаються легкою атлетикою, при силових навантаженнях.
- Надійно зафіксувати суглоб, спричинити ослаблення болю, прискорити одужання допоможе бандаж на коліно з ребрами жорсткості. Вироби мають складну конструкцію, до якої входять шарніри і жорсткі вставки.
Отримати додаткову кваліфіковану консультацію щодо вибору фіксаторів можна у фахівців інтернет-магазину OSD.