Як вибрати бізіборд?

Содержание

Великий бізіборд — це іграшка, яку купують батьки для забезпечення всебічного розвитку дитини з самого малечку. З її допомогою з’являється чудова можливість організації безпечного навчання в ігровій формі. Раніше бізіборди виготовлялись з дерева, але сьогодні використовують інші більш сучасні матеріали.

Що таке бізіборд?

Незалежно від габаритів, бізіборди створюються для розвитку дрібної моторики, сенсорики та когнітивних здібностей у дітей. На основі, яка може бути з одною дошкою чи декількома, складеними у формі куба чи будинку, розташовуються елементи, націлені на розвиток малюка у різних напрямках:

  1. Побутові. До них відносяться предмети, що трапляються на шляху малюка, але дорослі не дозволяють йому ними користуватися, бо це потенційно небезпечно. Наприклад, розетка та вимикач, замки з ключами, дзвінки, ліхтарі, кишені, що застібаються на кнопки, ґудзики або липучки. Завдяки бізіборду дітлахи можуть безпечно познайомитися і спробувати самостійно скористатися предметами.
  2. Навчальні. До цієї категорії елементів відносять фігури, літери, цифри, системи шестерень, годинники, компаси, лабіринти та інші головоломки. Коли дитина зайнята самостійним дослідженням, батьки можуть спокійно займатися своїми справами.

Як вибрати бізіборд?

Інтернет-магазини пропонують великий вибір розвиваючих іграшок. Тут ви знайдете велику кількість моделей різних розмірів та форм, від маленьких дощок, що легко вміщуються у сумку для подорожі, до великого бізідоміка, в який малюк може сховатися при потребі.

Щоб купити бізіборд, який сподобається дитині, добре “впишеться” у простір, потрібно звернути увагу на:

  • вік дитини, на який розрахована іграшка;
  • габарити — можна купити декілька невеликих дощок, зручних у зберіганні (для маленької кімнати), велику дошку (закріпити на стіні), або бізідом, в якому оселиться улюблена лялька або м’яка іграшка.

У каталогах магазинів представлено велику різноманітність моделей бізібордів, що задовольняють будь-який запит. Користуючись фільтрами, можна легко підібрати з великої кількості варіантів лише ті, що відповідають вашим потребам: вік дитини, розміри, застосовані матеріали, форма, функціональність, виробник, ціна.

Бізіборд може стати чудовою ідеєю для подарунка. Така іграшка порадує і дітей, і дорослих!

Контакты

  •  
  • +38 (096) 283-36-82
  • [email protected]
  • Работаем каждый день с 9:00 до 18:00

Related posts