Види кондитерського обладнання

Содержание

Кондитерське обладнання необхідне не тільки в будь-якій тематичній майстерні та торгівлі, але й у будь-якому ресторані та кафе, що пропонує клієнтам домашні десерти. Приготування будь-якого десерту: тортів, тістечок, запіканок, кремів, суфле, желе, пудингів, шоколадних цукерок, морозива та глазурі потребує якісного та надійного обладнання, магазин для кондитерів Золотий трюфель надасть весь необхідний інвентар.

Що таке кондитерський інвентар

Слово «десерт» має французьке походження. Вироблено від desservir — тобто. очистити столи.
Його первісне значення – «страва, яку не прибрали зі столу». Це цілком логічно, адже десерт завжди подають останнім після основної страви. Тепер, коли ми говоримо слово «десерт», ми маємо на увазі солодкі частування, які подають наприкінці обіду чи обіду. Закінчуйте будь-яку трапезу чаєм, кавою, фруктами чи морозивом. Торт чи будь-який десерт – обов’язковий атрибут урочистості. Тобто кондитерське обладнання – це спеціалізоване обладнання, безпосереднім призначенням якого є виготовлення десертів та цукерок.
В даний час існує безліч видів десертів і для їх приготування потрібне різне обладнання.
Щоб спекти пироги та тістечка, зробити морозиво та цукерки, приготувати джеми та желе потрібно багато будь-якого обладнання, і вони рідко бувають універсальними, зазвичай для кожного виду цукерок окреме обладнання.

Види кондитерського обладнання та інвентарю

Як було сказано раніше, існує велика різноманітність обладнання, а оскільки постійно з’являються нові десерти, виникає потреба у використанні різного обладнання.
Харчова промисловість постійно розвивається, а значить, технічний процес виробництва та виробництва солодощів стає все простіше та краще з кращими результатами.

Серед великої різноманітності кондитерського обладнання та інвентарю знайдеться те, що необхідно будь-якому кондитеру та будь-якій кондитерській

 • Скалка — розкочування тіста;
 • Сито для просіювання борошна;
 • Форми для випікання – складні та нескладні, силіконові, керамічні та металеві. Форми тортів, кексів, бісквітів є і вони виготовлені з різних матеріалів, але вони всі те, що потрібно кондитеру. Як кондитерське обладнання краще використовувати металеві форми — в них тісто менше пригорає, до того ж вони не впливають на нього негативно, тому що не містять барвників та шкідливих домішок.
 • Віночки для збивання яєць та крему. Віночок для збивання яєць також може бути виготовлений із силікону або металу, а якість виготовлення краще з металом.
 • Неприємні– метал та силікон. Знову ж таки метал краще з тих же причин, що і форма для випічки.
 • Дозатор та мірна склянка.
 • Вирубування або виїмки для тесту для вирізки фігурного печива.
 • Кондитерський мішок з носиком – для прикраси тортів, фруктових вазачок або желейних кремів, заварних кремів, суфле. Сюди входять кондитерські ін’єктори для прикрашання тортів.
 • Ніж та слайсер.
 • Пензель для кондитерських виробів – для нанесення глазурі або яєчних білків на торт, щоб надати йому блиску. Найкраще використовувати силіконову щітку.
 • Валик для вирізування із тіста сіток для начинки пирогів або обрізків.

Ось короткий список всього, без чого кондитер не може вважатися професіоналом та створювати всілякі десерти.

Related posts