Вибір м’яких меблів для вітальні

Содержание

Вітальня – обличчя дому, а головна її прикраса – правильно підібрані меблі. При використанні вітальні для зустрічей з друзями або збору сім’єю вечорами потрібен один набір меблів. Якщо ця кімната виконує ще й функцію спальні, то інший. Є й обов’язковий список з того, що має бути у вітальні:

  • м’які меблі для вітальні, що складаються з диванів, крісел та стільців;
  • модульні предмети, що включають стелажі, стінки та дивани;
  • тумба під телевізор, журнальний чи кавовий столик.

Кількість меблів підбирається виходячи із розмірів приміщення. Коли дозволяє площа, доповніть стандартний набір столом, барною стійкою, комодом.

Порада: Вибираючи колір оформлення вітальні, віддайте перевагу різним відтінкам для стін та меблів.

М’які меблі для вітальні

Центральне місце у вітальні займають м’які меблі — приділіть їх вибору особливу увагу.

Перший крок – відчути наскільки майбутні крісла чи диван зручні. Ви маєте відчувати комфорт, для спини має бути достатньо опори, тіло приймати правильне положення. Оптимальний варіант – сидіння має бути м’якшим за спинку.

Потім перевіряємо меблі на надійність. Якщо у вас постійно збирається багато друзів або велика родина, диван та крісла повинні служити довго. Особливо важливим є питання надійності, коли диван використовується для сну: зверніть увагу на каркас і механізм трансформації.

І нарешті, подбайте про безпеку і подумайте чи відповідають вибрані предмети своїм стилем до інтер’єру вашої кімнати. При покупці перевірте гігієнічні сертифікати: матеріали мають бути нетоксичними та в ідеалі – вогнестійкими.

Якщо з вибором у вас виникають складнощі, то фахівці магазину Kram-UA з радістю вам допоможуть в цьому. В асортименті магазину представлений широкий ряд моделей усіх типів диванів. Ви можете купити диван як під замовлення, так і вже готовий варіант зі складу.

63e28dbe50132.jpeg

Порада: Якщо габарити приміщення не дозволяють поставити крісла, придивіться до безкаркасних пуфів.

Модульні меблі для вітальні

Різновид м’яких меблів – модульні меблі, які крім диванів та крісел включають шафи. Вибираючи модульні системи, ви швидко оціните переваги їхнього використання.

  • Мобільність. Частини модульного дивана легко переміщати кімнатою або навіть прибирати в іншу, коли необхідно трохи розширити простір.
  • Простір для творчості. Переставляючи модулі, ви щоразу можете по-новому оформляти кімнату, створюючи певний настрій та вибираючи зручніше компонування.
  • Функціональність. Зібравши вдома велику компанію, ви зможете розмістити всіх в одному місці, поєднавши всі частини модульного дивана докупи.
  • Компактність. Багато квартир не відрізняються великим простором. Модульні системи дозволяють заощадити місце та створити затишний інтер’єр.

Порада: У маленькій вітальні диван ставиться в дальньому кутку, а у великій він добре виглядатиме в центрі кімнати. Поєднуючи кухню з вітальнею, розміщуйте м’які меблі в зоні переходу для розподілу функціональних зон.

Related posts