Як проходить імплантація зубів

Содержание

Ефективним методом заміщення втрачених зубів є імплантація. Ця процедура полягає в імплантації штучного кореня зуба в кісткову структуру верхньої або нижньої щелепи. Імплантат виготовлений з медичного сплаву на основі титану і запобігає атрофію краю, не зачіпаючи сусідні зуби.
Familia Dental Clinic https://familia.ua/ua/serv-implantaciya пропонує якісну зубну імплантацію а так само широкий спектр стоматологічних послуг по самим приємним цінами.

Як підготуватися до установки імплантату?

Є кілька порад, які полегшать процедуру імплантації:

 • Зменшити запалення ясен на 41%.
 • Тривала фіксація на яснах до 75 хвилин
 • Не паліть і не вживайте алкоголь до і після процедури;
 • Є незадовго до відвідування стоматолога. Сите тіло більш розслаблено і легше сприймає процедуру;
 • Не варто нервувати перед імплантацією. Якщо нерви трохи пустують, можна прийняти легке заспокійливе — настоянку чебрецю або валеріани;
 • Переконайтеся, що ваша порожнину рота і зуби здорові. Установка імплантатів під час хвороби може привести до раннього розвитку інфекції;
 • Постарайтеся призначити процедуру на ранок. В цей час психіка людини здатна без особливих зусиль справлятися зі стресовими ситуаціями.

Зубні імплантати: етапи і терміни

На хірургічному етапі гвинти імплантуються безпосередньо в кістку, а сама процедура займає 40-60 хвилин. Процедура проводиться під місцевою анестезією, в особливих випадках використовується загальна анестезія. Процедура імплантації складається з декількох етапів:

 1. Підготовка кісткової структури зубів. Асептичні препарати наносяться на слизову оболонку порожнини рота. Десна і окістя иссекаются методом клаптя. Після відшарування ясенний тканини оголюється і січуть частина кістки. На цьому етапі місце для штучної кореневої грядки розмічається пильним ножем.
 2. Поглиблення висвердлюється. Ця розмітка служить місцем для свердління отвору в кістки на глибину, відповідну висоті імплантату. Цей процес перевіряється за допомогою глибиноміра. Після досягнення необхідної глибини гніздо поступово збільшується за допомогою свердел різного діаметра (максимум 0,5 мм). Процедура завершується очищенням стінок порожнини зубною ниткою.
 3. Гвинтові установка імплантатів. Метод установки залежить від типу штучного кореня: циліндрична модель вставляється в натяжное ложе за допомогою стоматологічного молотка, гвинтова конструкція вставляється за допомогою пристрою для введення. Місце введення розташовується на 0,5 мм нижче краю альвеолярного відростка. Після установки імплантату в імплантації ложе на нього встановлюється гвинтова заглушка для захисту від проникнення тканин в порожнину імплантату.
 4. Накладення швів на ясна. Попередньо вирізаний клапоть укладається на місце, покриваючи поверхню імплантату. Потім накладаються прості хірургічні шви, які знімаються через 5-7 днів.
  Імплантація займає від 2 до 6 місяців, але остеоинтеграция займає більше часу у верхній щелепі в порівнянні з нижньою.

Пацієнт повинен дотримуватися всіх розпоряджень лікаря, щоб уникнути розвитку відторгнення. Пацієнт не повинен жувати їжу на прооперованої стороні до повного загоєння поверхні рани. Від борошняної і твердої їжі слід відмовитися до зняття швів. Протягом перших 24 годин немає необхідності обробляти порожнину рота антисептичними протизапальними препаратами. Фізичні навантаження, переохолодження, відвідування сауни можуть порушити процес загоєння імплантату.

Related posts