Фарбування split: сміливо, яскраво, зухвало

Ну що, красуні, ви готові до яскравого феєрверку зухвалості на голові? Переживши Covid-карантин, швидкий переїзд до західного регіону України або у іншу країну через наступ рашистської орди, подолавши безліч складнощів, пов’язаних з війною, вас, представниць прекрасної статі, вже навряд чим можна здивувати. Це правда, що молоді дівчата сьогодення не цураються взяти у руки автомат, але у них є ще один вид потужної зброї – краса. Яскраво підкреслити сміливу жіночність можна з допомогою фарбування split, яке вже давно заполонило серця багатьох шанувальників жіночої краси. Такий тип фарбування підійде, звичайно, найбільш екстравагантним сміливицям, які люблять експериментувати зі своїми образами та додавати до них нотки авантюризму.

Техніка split hair полягає на тому, що все волосся ділиться на дві частини, найчастіше по проділу посередині голови, щоб пофарбувати кожну з частин у різні кольори. Але, якщо говорити чесно, то все залежить лише від вашої фантазії – відокремлюйте верхні пасма волосся від нижніх, розділяйте волосся на три частини, замість двох, або, щоб не змінювати зовнішність кардинально, зробіть горизонтальний проділ на рівні вух і для початку пофарбуйте лише частину нижніх пасм. Всі варіанти, які тільки прийдуть у голову, будуть доречними.

Найчастіше для split hair обираються яскраві контрастні кольори, такі як рожевий, блакитний, фіолетовий, кислотно-зелений тощо. Найбільш популярними є радикальні поєднання кольорів, такі як чорний та білий, рожевий та фіолетовий. Також чудово виглядає поєднання темного кольору волосся з червоним. Обмежень по колірній гамі не існує. Звичайно ж, цю техніку можна повторити, поєднавши більш спокійні кольори, такі як колір молочного шоколаду та теплий блонд або темний каштан та русявий колір волосся.

Фарбування Split hair чудово підходить для будь-якої довжини волосся. Особливо гарно таке фарбування виглядатиме на каре. Коротке прямо підстрижене волосся з пасмами різного кольору точно можна назвати зачіскою з родзинкою.

Звичайно, краще довірити фарбування split професійним майстрам, проте, за бажанням, його можна повторити вдома. Для цього вам знадобляться:

  • Мінімум дві фарби різних кольорів;
  • Рукавчики;
  • Пензлики для нанесення фарби;
  • Піали для розведення фарби;
  • Резинки або затискачі для волосся;
  • Гребінець, яким можна зробити проділ;
  • Харчова фольга;
  • Шампунь;
  • Бальзам-ополіскувач або маска для волосся.

Наносіть фарбу у напрямку від коренів до кінчиків. Пофарбовану частину захистіть харчовою фольгою, обов’язково подивіться у інструкції час нанесення фарби на волосся й наставте будильник. Після змийте фарбу всіх кольорів разом, вимийте голову шампунем й обов’язково скористайтеся бальзамом-ополіскувачем або захисною маскою після фарбування. Висушіть волосся природнім шляхом (краще) або феном (гірше, хоч і не критично). Вуаля! Ваш ідеальний образ готовий.

Інколи, щоб покращити настрій навіть у найскрутніші часи, потрібно небагато – техніка split hair точно допоможе кожній жінці почувати себе та виглядати яскраво та впевнено!

Related posts