Чим корисний реєстр ЄДРПОУ?

Содержание

Єдиний державний реєстр підприємців та організацій України — це автоматизована система збору та зберігання даних про організації та підприємства всіх форм власності. При реєстрації компанії на теренах України, або зміненню її статусу, дані автоматично оновлюються та потрапляють у реєстр ЄДРПОУ. Із зазначенням на характер тієї інформації, що зберігається у державному реєстрі, її наявність у відкритому доступі має велику користь для використання. А чим саме корисний реєстр ЄДРПОУ — дізнайтеся далі!

Де, коли та для кого будуть корисні дані з реєстру ЄДРПОУ?

Реєстраційні дані підприємців можуть бути корисними, у першу чергу, для інших організацій та компаній. Справа у тому, що нерідко декілька організацій створюють між собою партнерські відносини, спільно ведуть бізнес та отримують прибуток. В тому випадку, якщо партнером виявиться організація з високим ступенем ризикованості, співробітництво з нею може загрожувати й іншим компаніям, які підписали договір про відносини. Власне, перевірка контрагента, а саме інформації про нього, що міститься у реєстрі ЄДРПОУ, є одним із способів уникнути подібних ризиків. Звернувшись до реєстру, ви отримуєте актуальну інформацію про контрагента, а саме:

  • дійсний статус компанії, чи не перебуває вона у процесі припинення або банкрутства;
  • всі реєстраційні дані, включаючи юридичну адресу, дату заснування, засновників і т.д.;
  • КВЕДи, за якими здійснює свою діяльність компанія;
  • наявність ліцензій на діяльність, та багато іншого.

Але користь такої інформації полягає не лише у створенні безпечного бізнесу. Нерідко подібні дані використовувалися для проведення незалежних розслідувань, в тому числі і журналістських. Тобто завдяки такій інформації можливо розкривати шахрайські та корупційні схеми.

Як отримати дані з реєстру ЄДРПОУ та пошуково-аналітична платформа YouControl

Для отримання необхідної інформації можна звернутися до офіційного сайту Міністерства юстиції України та створити запит на отримання інформації. Проте сайт дещо складний у використанні, крім того він надає обмежений доступ до інформації. Більш правильний та зручний варіант — це використання пошуково-аналітичної платформи YouControl. Завдяки їй ви можете не тільки отримати інформацію з ЄДРПОУ, але й 50+ інших державних реєстрів. Таким чином, дані будуть мати більш розширений характер, все необхідне для повноцінного аналізу контрагента.

Система працює у повністю автоматичному режимі та витрачає на пошук всього 1 хвилину. Результатом використання стає надання вам актуальної інформації про контрагента, а саме, про всі аспекти існування та діяльності компанії — основні реєстраційні дані, дані з податкового реєстру, судового, тощо.

Related posts

Leave a Comment