Чи варто зараз купувати кальян?

Содержание

Наразі наш світ – це постійні зміни, які ми не можемо передбачити. І тому планувати щось дуже важко. Проте зараз як ніколи важливо підтримувати один одного та докладати всіх зусиль до підтримки економіки країни. Тому так важливо робити звичні нам речі, в тому числі і купувати нові для речі чи аксесуари.

Зараз купити кальян це така ж доречна ідея, як будь-яка інша щодо покупки убудь-якої речі. Крім того, такий вибір принесе вам приємні емоціях та ви зможете розслабитись у звичний до вас спосіб.

Які кальяни зараз можна придбати

Останні роки все більше популярності стали отримувати кальяни українських виробників. И вони дійсно класні, мають високу якість та зручний дизайн та розмір. Також наразі з українськими виробниками кальянів ви можете підібрати для себе кальян за ціною та необхідними характеристиками.

Серед українських кальянів слід звернути увагу на так бренди, як:

  • · Kohana;
  • · Embery;
  • · Palka;
  • · Karma.

Це одні з найпопулярніших кальянів, які зараз можна знайти в інтернет-магазинах. До того, наразі на них дуже приємні ціни, та доволі великий вибір розмірів та моделей. Також, для ряду виробників характерно використання деревини у дизайні своїх кальянів. Це дуже класна ідея, адже вона додає оригінальності кальяну та не особливо значно впливає на ціну. Для створення такого оформлення використовують українську деревину, які при використання є дуже якісною, за нею просто доглядати та її використання для таких кальянів є мізерним.

Які ще кальяни можна назвати топовими

На українському ринку заявлено доволі багато європейських виробників, як пропонують своїх кальяни за доступними цінами та з великими вибором моделей та дизайнів. Проте, через них є багато тих, хто позиціонує свої кальяни як преміальні. Адже для їх виготовлення використовують унікальні матеріали та ручне оформлення самих кальянів.

Щодо характеристики таких кальянів при курінні, то по більшості вони між собою схожі. За умови використання якісних матеріалів та контролю виробництва, українці можуть отримати класні кальяни від будь-якого бренду.

Також слід звернути увагу і на східних партнерів. Адже для створення їх кальянів використовують традиційні матеріали. Наприклад, такі як мідь. Якщо вірити легендам, то традиція куріння кальяну пішла саме з таких країн, як Єгипет, Туреччина та багато інших східних країн.

І вже вони багато чим відрізняють від європейських кальянів, адже орієнтовані на місцеве населення. Тобто, і тяга там буде менш легкою, і матеріали будуть інші, і доглядати за ними треба ретельніше.

Як впливають матеріали на термін використання кальяну

Для кальянів європейського чи українського походження типовим є використання якісних матеріалів, які не страждають потім від корозії, їх важко деформувати та за ними просто доглядати. Це такі матеріли. Як нержавіюча сталь, анодований алюміній та багато інших. Проте в східних кальянах, про які зазначалось вище, часто використовують інші матеріали, в тому числі, і мідь. Тому ці кальяни на порядок дешевші, проте ті матеріали , які там використовують , часто не мають захисту від корозії, просто деформуються та можуть бути зіпсовані від контакту з рядом речовин.

Слід також звернути увагу на те, що не слід курити східні кальяни з використанням алкоголю чи молока, чи будь-якої іншої рідини, окрім води. Адже вони при нагріванні можуть викликати зміни в матеріалів, які потім важко виправити.

Related posts