Жіноча краса у косметології

Содержание


Ювідерм (Juvederm®) – це лінійка дермальних філерів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти, що застосовується для корекції глибини зморшок, носогубних складок, атрофічних рубців, а також для збільшення об’єму губ, вилиць та щік, а stylage m ціна вас порадує. Виробником є компанія «Allergan Inc.» (США), відома будь-якому лікарю-косметологу за препаратом Botox®, який широко використовується для корекції динамічних зморшок в області чола та куточків очей.

Що таке біоревіталізація шкіри?

Процедура – миттєво перетворює шкіру. З сухої та неживої вона буквально на очах перетвориться на свіжу, наповнену молодістю, енергією та красою.

‚Біоревітіалізація – одна з найбільш затребуваних процедур сучасної косметології. Назва цієї методики буквально означає «натуральне пожвавлення». Біоревіталізація сприяє покращенню зовнішнього вигляду шкіри, а також уповільненню процесу її в’янення. ​

Методика полягає у підшкірному введенні препаратів на основі гіалуронової кислоти або інших речовин за допомогою тонких голок або апаратів, що дозволяє скоригувати клітинний метаболізм і відтворити позаклітинний матрикс, властивий молодому організму. Відбувається стимуляція природних процесів регенерації та очищення шкіри, її інтенсивне зволоження та харчування.
Але варто пам’ятати, що біоревіталізація все ж таки не позавікова процедура. Найбільш оптимальне її застосування у віковому діапазоні 25-50 років. Чим старшою стає людина, тим складніше заповнити недолік гіалуронової кислоти в шкірі, тут вже потрібно підключати інші методи омолодження шкіри.

Як діє Juvederm

Основний компонент гелю ювідерм – це гіалуронова кислота, яка є природним полісахаридом нашого організму. Гіалуронова кислота має властивість зв’язувати та тривалий час утримувати воду у місці ін’єкції. Гель з гіалуроновою кислотою вводиться в основу кожної зморшки за допомогою шприца, створюючи таким чином депо гіалуронової кислоти. Таке депо з одного боку виступає як підкладковий матеріал, який розгладжує зморшки, а з іншого боку відбувається інтенсивне зволоження шкіри та покращення її зовнішнього вигляду.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРУ

За 3 дні до процедури пацієнтці потрібно відмовитися від аспірину та протизапальних засобів та дати особі відпочити від декоративної косметики. Перед початком контурної пластики лікар огляне шкіру обличчя, з’ясує, чи немає протипоказань та запропонує відповідний склад препаратів Ювідерм.

Серія Juvederm ultra містить лідокаїн, тому пацієнтка відчуватиме лише прокол мікроголкою. При використанні інших препаратів цього виробника лікар нанесе знеболюючий гель на шкіру. У кожну проблемну зону косметолог продукує кілька ін’єкцій, заповнюючи її необхідним обсягом речовини. Відчуття легкого подразнення та почервоніння проходить наступної доби. Наявність фосфатного буфера знижує реакцію шкіри. Жінка повернеться до звичного способу життя вже за день. Протягом двох тижнів не варто:

  • масажувати особу;
  • переохолоджувати чи перегрівати зони впливу;
  • приймати сонячні ванни.

Related posts