Ефективність обстеження МРТ

Содержание

В сучасній медицині одним з найефективнішим методом діагностики являється магнітно-резонансна томографія. Така діагностика проводиться з метою виявлення хвороби спинного та головного мозку, опорно-рухового апарату. Вибравши обстеження мрт томограф пацієнти отримують високоточні діагнози.

Пройшовши обстеження МРТ https://www.canon-medical.com.ua/ua/лікарі бачать всю картину здоров’я людини. Така процедура не шкідлива для здоров’я. МРТ не опромінює людський організм.

На знімках видно будь – яке відхилення від норми в організмі пацієнта. Тому завдяки такій процедурі вдається розпізнати захворювання на ранніх стадіях.

Які дослідження проводять на МРТ?

На нинішній день магнітно-резонансна томографія – це винятковий спосіб, за допомогою якого лікарі мають чітке зображення органів. Високий відсоток точності отриманих даних. За його допомогою проводять обстеження:

  • Головного мозку. МРТ показує зміни, новоутворення та інші відхилення в головному мозку. Пацієнти проходять дослідження з симптомами: сильних головних болів, менінгітах, травмах різної тяжкості, при крововиливі в мозок. Після процедури медичний працівник робить висновки та назначає лікування.
  • Хребта. Проводиться пацієнтам, які скаржаться на біль в хребті, поколювання в ногах, а також при підозрі на новоутворення, міжхребцеві грижі. В кінці процедури лікарі роблять висновки.
  • Органів малого таза. Виявляє пухлини, різні види кіст, внутрішньочеревні патології. Для додаткового обстеження, інколи, пацієнти приймають контрастні речовини.
  • Органів черевної порожнини. Дослідження спрямоване на внутрішні органи. Дозволяє виявити будь – яке відхилення в організмі.

Види томографів

Бувають томографи закриті та відкриті.

Томографи відкриті створені для людей, які бояться закритого простору. Дослідження роблять дітям та людям з психічними розладами.

Закриті томографи являють собою тунель. Пацієнт лягає на канапу, яка заїзджає в тунель. Протягом всього дослідження людина перебуває в середині.

Томографи бувають різних потужностей. Від потужності залежить чіткість зображень. Найчастіше використовують середньопольні та високопольні томографи.

Протипоказання  

МРТ вважають безпечним видом обстеження. Призначають дітям з перших днів життя. Існує кілька випадків, при яких процедуру проводити не можна:

  • Пацієнти з кардіостимуляторами.
  • Люди з різними видами металевих імплантів.
  • Пацієнти з внутрішніми слуховими апаратами.

Перед процедурою обов’язково потрібно проконсультуватися з особистим лікарем.

Related posts

Leave a Comment