На будь-який смак: найпопулярніші новинки POD-систем

Свіжі новинки POD-систем з’являються у продажу регулярно і кожна пропонує користувачам нові можливості, просунуті опції та оригінальні смакові відчуття

У компанії Octolab найпривабливіші оптові ціни на POD-системи, а також широкий асортимент популярних наборів для самозамішування вмісту, які обходяться дешевше за готові рідини.

Як і куріння тютюну, вейпінг є не просто способом задоволення потреб організму в нікотиновому стимуляторі, а й повноцінним трендом, армія шанувальників якого стрімко зростає. При цьому вейпери мають набагато більше можливостей для реалізації своїх бажань та уподобань — про такий безмежний вибір смаків, ароматів та унікальних дизайнерських рішень курцям навіть і мріяти не доводилося. Свіжі новинки POD-систем з’являються у продажу регулярно і кожна пропонує користувачам нові можливості, просунуті опції та оригінальні смакові відчуття, яких їм ще пробувати не доводилося.

Дуже практичні багаторазові поди UpBox, Upox та Uppor зі змінним картриджем, який легко перезаправляється та вміщує від двох до чотирьох мілілітрів рідини. Для зручності вейперів передбачена можливість регулювання щільності затяжки — від легкої вільної, яка сподобається початківцям, до тугої сигаретної, до якої звикли курці з великим стажем. Також можна вибирати й форм-фактор корпусу. Класичні квадратні корпуси зручно лягають в руку, а тонкі надкомпактні, що на вигляд нагадують маркер, можна завжди носити з собою, адже поміщаються вони в будь-яку кишеню.

На піку популярності — електронні сигарети без нікотину

Ароматом та смаком пари вибір вейперів аж ніяк не обмежений, адже можна ще й підбирати комфортний для себе відсоток нікотину в жижі. Готові суміші ділять на чотири категорії:

  • легка;
  • середня;
  • міцна;
  • особливо міцна.

Легкі рідини зазвичай містять 3-6 мл/мг нікотину, а в міцних його у 2-3 рази більше. Однак найбільшою популярністю користуються зараз суміші-нульовки, що не містять нікотинового бустера. Це простий і комфортний спосіб долучитися до модного тренду, не наражаючи абсолютно ніякого ризику на своє здоров’я. Навіть при використанні неміцних сумішей теоретично існує небезпека передозування, тому новачкам рекомендують починати саме з нульовок, а вже набравшись певного досвіду, починати потроху додавати в рідину бустер. Всі смакові та ароматичні властивості безнікотинова рідина зберігає повною мірою, так що на процес куріння відсутність нікотину жодним чином не впливає.

Бажаєте регулярно поповнювати асортимент свого магазину свіжими новинками, які постійно залучатимуть нових клієнтів? Найбільший оптовий онлайн-магазин товарів для вейпінгу компанії Octolab пропонує дуже привабливі ціни на POD-системи https://Octolab.com.ua/pod-systemy, а також широкий вибір популярних наборів для самозамішування рідини, які обходяться дешевше за готові суміші.

Related posts