Чоловічі зачіски з бородою: найяскравіші поєднання

Содержание

Мода на бороду офіційно повернулася, а отже багату рослинність на обличчі можуть носити не лише дроворуби. Усі тренди повертаються – від дизайнерської бороди та щетини до еспаньолок та пишних вусів. Це чудова новина для модників, яка означає, що експерименти з волоссям на обличчі тепер доступні як бізнесменам у конференц-залах, так і музикантам з вулиць. Але пам’ятайте, що ваша борода не існує окремо від іміджу: підібрана зі смаком зачіска необхідна для єдиного образу.

Проте, якщо вам тяжко зупинити вибір на якомусь конкретному стилі бороди, то спеціалісти барбершопу в Києві Brone допоможуть вам з цим. Вони порекомендують вам той стиль, який підкреслить вашу індивідуальність та стане завершальним штрихом в оформленні особистого іміджу. Детальніше за посиланням https://barberbrone.com.ua/.

63ef8a6ac13b0.jpeg

Чоловічі зачіски з бородою: найкращі поєднання

Відпустити бороду – чудова можливість заявити про свій неповторний стиль та індивідуальність, адже цей елемент зовнішнього вигляду дозволяє скоригувати імідж, як і коли захочеться, достатньо лише підстригти волосся. Підібравши ідеально підходящу зачіску для бороди, ви ще більше розширите поле для експериментів. Вибір безмежний та повністю за вами! Для вашого натхнення ми підібрали кілька найбільш популярних та вдалих комбінацій.

Чоловічий пучок із бородою середньої довжини

Чи можливо собі уявити чоловічий пучок без бороди, оскільки це одне з найгармонійніших поєднань. Таке поєднання чудово ілюструє, як правильно підібрана форма бороди може збалансувати незвичайний стиль зачіски. Це працює і у зворотний бік: недостатня рослинність на обличчі, наприклад, у вигляді щетини або еспаньолки, може зробити ваш імідж розрізненим. Але не хвилюйтесь, якщо ви перебуваєте в процесі відрощування бороди. Наберіться терпіння, адже наприкінці на вас чекає супербрутальний образ!

Стиль андеркат чи британська «підрізка»

Чоловічий андеркат – втілення універсальності, яка поєднує у собі всю гаму образів – від хуліганських та брутальних до суворих та ділових.

Наприклад, андеркат з подовженим волоссям і стильною бородою – зухвала комбінація, яка точно притягуватиме до себе погляди. Якщо хочете зменшити оберти і створити елегантний і витриманий імідж, віддайте перевагу більш короткій чоловічій стрижці – низькому фейду (зачіска з «димчастим» переходом).

Проділ на бік з короткою бородою

Проділ на бік – класика, яка виглядає актуально у поєднанні з відповідною формою бороди. Зачіска такого формату більше відповідає професійним та офіційним заходам, тому рослинність на обличчі має бути під стать – доглянутою та суворою. Однак, у вас все ще є великий простір для експериментів. Для різноманітності змініть розкішну та густу бороду на охайну еспаньйолку. Незалежно від вибору, секрет ідеального іміджу – у регулярному догляді: тримайте бороду у формі, а волосся чисте та акуратно підстрижене.

Поради щодо догляду за бородою та зачіскою

Гармонійне поєднання зачіски та бороди дарує неймовірне задоволення, але й дбати про ці атрибути вашого іміджу потрібно однаково, якщо ви хочете отримати максимум від нового образу. Насамперед займіться рослинністю на обличчі: щоб вона не виглядала клочковатою і сплутаною, скористайтеся маслом для бороди, яке пом’якшить і приборкає неслухняні волоски. Також зверніть увагу на правила догляду за волоссям для чоловіків. Сухе, ламке або жирне волосся псуватиме враження навіть від ідеально доглянутої бороди!

Немає часу на повноцінний роздільний догляд? Скористайтеся комбінованим шампунем для бороди та волосся. Цей засіб заощадить дорогоцінні хвилини та подарує волоссю необхідне живлення.

Related posts