Як користуватися фрезером типу «ручка» і як користуватися насадками

Фрезер — це потужний інструмент, який став невід’ємною частиною інструментарію нейл-майстрів. Однак перш ніж прийматися використовувати машинку для манікюру, важливо знати які бувають пристрої, як користуватися фрезером, як поміняти насадку в фрезері і т.д. Кожен аспект використання є важливим.

Ця інформація буде більш актуальна для початківців.

На ринку є різні варіанти пристроїв, кожен з яких максимально ефективний в своєму діапазоні задач. Є більш потужні фрезери які мають основний блок та ручку, яка під’єднується до нього. Такий варіант більше підходить для досвідчених майстрів.

Для початку краще спробувати попрацювати з фрезером-ручкою. З цим апаратом меньшої потужності й менша ймовірність травмуватися. За посиланням можна знайти оптимальний фрезер для знаття гель-лаку.

Як правильно користуватися фрезером-ручкою

Під час роботи слідкуйте, щоб пил не потрапляв в вентиляційні отвори корпуса і щоб ці отвори не були перекриті.

Перед використанням фрезера, в першу чергу, обов’язково треба продезінфікувати насадки, щоб уникнути інфекцій.

До того як початі роботу треба з’ясувати елементи управління параметрами швидкості та потужності вашої манікюрної машинки, адже різні види робот потребують різного зусилля.

Випробуйте різні налаштування на шматочку паперу або на штучному нігті, щоб зрозуміти, як проходить процес обробки.

Правильний хват ручки-фрезера

Забезпечте стабільний і зручний хват фрезера. Тримайте його так, щоб мати повний контроль і уникнути непередбачених рухів під час роботи.

Навчіться робити мінімальний натиск, необхідний для виконання завдання. Зайвий тиск може призвести до травмування нігтьової пластини або шкіри. Потренуйтеся додавати тиск з мінімальним кроком.

Під час обробки нігтьової пластини чи шкіри навколо нігтя, намагайтеся виконувати рухи від краю до центру, щоб уникнути пошкоджень або подразнень.

Для м’яких або тонких нігтьових пластин краще використовувати нижчі швидкості та насадки з меншим абразивом. Відповідно, для твердих або грубих нігтьових пластин можна використовувати вищі швидкості та більш абразивні насадки.

Користувачі часто обирають несумісні насадки для відповідних видів обробки.

Як користуватися насадками для фрезера

Насадка слід обирати за призначенням та абразивністю. Керамічні та твердосплавні відмінно підійдуть для зняття старого покриття – гель-лаку, гелю, нарощених нігтів. Для гель-лаку краще обирати червоний абразив – він більш м’який. Для твердих матеріалів можна брати синю, зелену та навіть чорну насічку, якщо ви впевнені у своїх навичках. Алмазні насадки чудово приберуть кутикулу, зачистять птерігій, бокові валики. Силиконові полірувальники допоможуть остаточно заполірувати шкіру навколо нігтьової пластини та нададуть ідеального вигляду манікюру. Насадки зазвичай легко змінюються в ручці фрезера. Після використання обов’язково очищуються та стерилізуються.

Як поміняти насадку в фрезері

Зміна насадки для новачків здається чимось складним на перший погляд, але це тільки до першої зміни. Це робиться буквально в пару рухів.

На маленьких фрезерах-ручках фрези кріпляться за допомогою механізму закручування. Є спеціальна кнопка-фіксатор на ручці, котра затискається та утримується. При цьому треба розкрутити механізм кріплення фрези, послабити його, замінити фрезу та закрутити назад, утримуючи кнопку-фіксатор.

Є ручки з затискним механізмом. В них ще простіша заміна – фреза з силою просто виймається з ручки, а потім також з додаванням зусилля замінюється на нову – просто засовується у отвір.

Якщо у фрезера ручка з замочком twist-lock, то для відкриття замочку та вивільнення фрези достатньо повернути на ручці рукоятку проти часової стрілки. Замочок відкриється та фрезу можна буде з легкістю дістати. Після заміни фрези треба повернути рукоятку в зворотній бік – це надійно зафіксує фрезу для подальшої роботи.

Related posts