Класичні туфлі

Серед різних стильних образів найбільш універсальним вважається класичний. У гардеробі кожної жінки і кожного чоловіка відшукається хоча б один комплект такого одягу. Але що можна вважати головною деталлю у створенні класичного образу? Звичайно, вдало підібране взуття.

 

Дехто вважає класичний стиль у взутті достатньо прісним та однобоким, але сучасні дизайнери легко відмітають такі твердження. Для любителів класичного стилю сьогодні існує велика кількість різновидів взуття, яке відповідає цьому строгому стилю.

 

Особливості та переваги

 

До переваг класичних туфель в першу чергу потрібно віднести їх універсальність. Таке взуття, крім класичного, чудово поєднується з іншими стилями одягу. Такі туфлі підкреслять вишуканість вечірнього вбрання жінки або ж доповнять повсякденний образ. А для чоловіків класичні туфлі відмінно виглядатимуть і з діловим костюмом, фраком чи смокінгом, і зі звичайними повсякденними брюками, або навіть із джинсами.

Не останню роль відіграють і такі переваги класичного взуття:

  • його зручність. Таке взуття завжди легко і приємно носити, воно легке, комфортне і красиве;
  • різноманітність моделей класичних туфель:
  • великий вибір матеріалів, з яких виготовляють такий предмет гардеробу;
  • при цьому розмаїтті фактично завжди актуальними залишаються старі моделі.

На відміну від моди на одяг, коли одні речі повністю виходять із моди, а замість них з’являються інші, класичне взуття любить стабільність. Ряди нових моделей поповнюються новими ідеями, не втрачаючи шику минулих років.

 

 

Модні тенденції

 

В тренді сьогодні взуття бежевих відтінків, як для жінок, так і для чоловіків. Спортивно-класична модель також вважається дуже стильним доповненням образу, її головною перевагою є зручність при ходьбі та витриманість в класичних деталях. Такі туфлі будуть практичними як у жіночому, так і в чоловічому гардеробі. Їх історія тягнеться у глибину століть. Така модель туфель є прототипом мокасин на шкіряній підошві.

Особливістю сучасного підходу до класичних туфель стало використання застібок для декорування різних моделей. Але крім естетичної функції застібки виконують і практичну. Взуття із таким аксесуаром прекрасно тримається на нозі та виглядає стильно і елегантно. Для чоловічих моделей застібка використовується замість шнурків, що значно спрощує користування таким взуттям.

 

Чоловічі класичні туфлі

 

Чоловіча мода багата на різні моделі класичних туфель. Серед них найбільш популярними вважаються:

  • оксфорди –це туфлі із закритою шнурівкою. Раніше їх шили переважно із гладкої шкіри. Сучасна мода внесла свої корективи і тепер їх можна зустріти у замшевому виконанні і навіть лакованими. Такі туфлі прекрасно гармонують з костюмами класичного крою, фраками і смокінгами;
  • дербі – це туфлі з відкритою шнурівкою, бічні лінії таких туфель нашиті вгору. Ці туфлі виконуються у декількох кольорах. Вони вважаються напівкласичними і підходять для повсякденного образу, а також до класичного одягу;
  • лофери — це туфлі з цупкою підошвою та невеликим каблуком, пошиті за допомогою зовнішнього шва. Раніше прикрашалися китичкою;
  • монки – це універсальні чоловічі туфлі. Їх шиють з різних видів шкіри і замшу. Зручні тим, що замість шнурків такі туфлі прикрашають пряжками Їх можна носити з любим видом одягу;
  • броги та напівброги – це туфлі, в яких є перфорація. Раніше такі моделі класичними не вважалися, однак сучасна мода дозволяє комбінувати таке взуття з класичним одягом.

 

З чим носити?

 

Класичні туфлі – взуття, яке використовується для створення класичного образу. Однак, в якійсь мірі всі види таких туфель можна назвати універсальними, адже носити їх можна у поєднанні з іншими образами, крім спортивних.

Класичні туфлі завжди вважались найбільш елегантною і вишуканою прикрасою любого стилю одягу. Щоб створити образ і доповнити його класичними туфлями варто просто вибрати вподобану модель і можна сміливо одягати, адже строгих правил у виборі таких туфель просто не існує.

Важливо: до класичних туфель, в яких є шнурівки дуже важливо підібрати красивий і стильний спосіб шнурування. Від цього залежить як будуть виглядати ваші туфлі. Тому не варто зациклюватися на одному способі. Одні і ті ж туфлі з різною шнурівкою будуть виглядати по-різному.

Related posts

Leave a Comment